Відкрий для себе Mercure

Справжній досвід, гарантований сильним брендом

MERCURE KYIV CONGRESS

Сучасний 4-зірковий готель Mercure Kyiv Congress розташований у діловій частині міста Києва. Зручна транспортна розв'язка дає гостям змогу дістатися як до історичного центру міста, так і до основних бізнес-центрів. Однією з переваг Mercure Kyiv Congress, крім приналежності до мережі з бездоганним сервісом, є його вдале розташування. Готель знаходиться недалеко від центрального залізничного вокзалу, міжнародного аеропорту Київ. Міжнародний аеропорт Бориспіль знаходиться в 39 км від готелю.

НОМЕРНИЙ ФОНД

Номерний фонд готелю складається із 160 номерів категорій Standard (118 Queen і Twin), Privilege (25), Deluxe (7), Suite (10). Сучасні, зручні меблі, затишна обстановка, багате оснащення - відмітні риси номерів Mercure Kyiv Congress.

Передбачений також окремий номер для гостей із обмеженими можливостями та номер із
гіпоалергенним оснащенням.

Якість обслуговування гостей гарантується приналежністю до глобальної світової мережі Mercure: СПРАВЖНІЙ ДОСВІД, ГАРАНТОВАНИЙ СИЛЬНИМ БРЕНДОМ.

Завантажити презентацію

СТАНДАРТИ

Стандарти мережі Mercure обумовили й концепцію дизайну Mercure Kyiv Congress: "In harmony with people and places". Згідно зі слоганом мережі, кожен готель в будь-якій країні світу має об'єднувати міжнародні стандарти дизайну і національну ідентичність. Mercure Kyiv Congress - не виняток. Близькість знаменитої кіностудії Довженка зумовила концепцію дизайну готелю: вона заснована на всесвітньо відомій документальній стрічці Дзиги Вертова - «Людина з кінокамерою», знятої режисером-засновником усього документального кіно в 1929 році. Дизайн Mercure Kyiv Congress - неповторний і унікальний.

ФОРМАТ

Назва київського представника світової мережі - Mercure Kyiv Congress - не випадкова. До комплексу входить найбільший у Києві конгрес-центр загальною площею 5000 м2, ідеальний для проведення будь-яких бізнес-подій. Формат поєднання готельних послуг і послуг організації конгресів, конференцій, ділових зустрічей тощо, найбільш затребуваний не тільки в Україні, але й у світі.

Чому гості обирають наш готель

Концепція бренду Mercure близька і зрозуміла як завзятим мандрівникам, так і людям, які вирушають у ділову поїздку. Відвідувачі забезпечені усіма умовами для повноцінного відпочинку, розваг і ділових зустрічей. Mercure Kyiv Congress - симбіоз місцевих традицій і новаторства, готель втілює найкращі стандарти сервісу і автентичність відповідної локації.

Статистика

2017 Запуск як Mercure Kyiv Congress
80 Кількість персоналу
2000 Заходів поведено
80000 Кількість гостей