Конференц-зали

Mercure Congress Centre

Комплекс Mercure в області організації конференцій включає в себе конференц-зали готелю і окремий, найбільший в столиці Mercure Congress Centre, загальна площа залів якого становить 5000 м2. Зали розмістилися на 4-5 поверхах сучасного центру Cosmopolite Multimall (блок С). Обладнані за останнім словом, вони призначені для проведення найрізноманітніших заходів.

Зал Спілберг, 1000 м2

Один з найбільших конференц-залів конгрес центру максимальною місткістю до 1000 осіб. Спілберг розділяється мобільними звукоізоляційними перегородками на 3 окремих зали: Спілберг 1, Спілберг 2, Спілберг 3, площею до 430 кв.м і місткістю до 350 осіб.

Детальніше...

Банкет-хол Фелліні, 350 м2

Наповнене світлом приміщення з панорамними вікнами. Він ідеальний для проведення свят до 350 учасників у фуршетному форматі і до 120 - у разі банкетного розсадження.

Будь-яке розміщення гостей залишає достатньо місця для сцени і активних дій.

Детальніше...

Зал Хічкок, 400 м2

У березні 2017 завершилося будівництво і відбулося відкриття нового сучасного залу з панорамним видом і світлим оформленням. Місткість Хічкока - 350 осіб у фуршетном форматі. Розміри і місткість залу прекрасно дозволяють проводити різного роду заходи: свята, корпоративні вечірки, банкети, презентації. Тут достатньо місця для сцени і сценічного обладнаня. У залі - окремий гардероб, власний бар і зона для паління.

Детальніше...

Зал Довженко 1200 м2

Гордість конгрес-центру - зал Довженко. Тут можливо розділити зал на 5 секцій за допомогою мобільних звукоізоляційних перегородок. Саме в залі Довженко виступають найцікавіші спікери і проходять найважливіші заходи столиці. Довженко здатний вмістити до 600 осіб у форматі традиційного бенкету. Зал оснащений усім необхідним обладнанням для успішного проведення заходу.

Детальніше...

Конференц-зали готелю Mercure Kyiv Congress

Конференц-зали готелю площею 16-75 м2 призначені для проведення зустрічей, зборів, семінарів та тренінгів для 10 - 50 учасників.

Детальніше...

Будь ласка, заповніть форму –
наш менеджер зв'яжеться з вами!

1000 символів ліворуч