Заходи

Події будь-якого формату

Зали Mercure Congress Centre здатні прийняти подію будь-якого формату

Конференції та конгреси
Серйозні події вимагають надвідповідального підходу. Комфортабельні зали, правильне освітлення, сучасне оснащення меблями та засобами мультимедіа й акустики, можливість вільної комунікації учасників, організація кава-брейків - переваги нашого конгрес-центру. За вами - вибір залу і найбільш зручного пакету послуг. Крім того, весь час діють різні спеціальні пропозиції.
Семінари та тренінги
Регулярні навчальні заходи для працівників та менеджменту компаній - запорука їхнього успіху і процвітання. Чудово обладнані засобами аудіовізуальної подачі інформації, зали конгрес-центру Mercure мають кращі в Києві можливості проведення семінарів і тренінгів.
Ділові зустрічі та презентації
В умовах сучасного ринку і жорсткої конкуренції необхідно показувати товар обличчям, у найвигіднішому світлі. Тут не можна обійтися без професійної презентації. Фахівці конгрес-центру забезпечать комфортні умови, запропонують кращі технічні рішення, а кейтеринг-сервіс - легкі і вишукані закуски.
Бенкети та фуршети
Сьогодні банкети та фуршети є найбільш затребуваним видом ресторанного обслуговування. Учасникам конференцій, семінарів та конгресів ніяк не обійтися без харчування і відпочинку. У неофіційній атмосфері банкету або фуршету з'являється можливість обміну думками, ідеями, встановлення безлічі корисних знайомств. Правильно організований банкет або фуршет надовго запам'ятається і стане подією сезону.
Корпоративні свята
Корпоратив - обличчя компанії. Антураж, декор, кейтеринг, саунд - складові правильної організації корпоративу, за якими стоїть злагоджена робота команди фахівців Mercure Kyiv Congress. У залах конгрес-центру можна провести як невеликий захід для невеликого кола топ-менеджерів компанії, так і розмахнутися по повній, організувавши корпоратив для всіх співробітників.
Ювілеї і весілля
Весілля і ювілей - особливі урочистості, і вони вимагають ретельної підготовки і продуманого підходу. Провести урочистість не так просто, як здається на перший погляд, адже крім складання меню і приготування вишуканих страв, необхідно ретельно продумати оформлення святкового приміщення, план розсадження гостей і сервіровку банкетного столу. Крім того, важливою складовою правильного свята є обслуговування гостей професійними офіціантами. Все це наші фахівці роблять «під ключ», а винуватцям урочистості можна розслабитися і отримувати задоволення.

Презентація

Будь ласка, заповніть форму –
наш менеджер зв'яжеться з вами!

1000 символів ліворуч