Відкрий для себе Mercure

Справжній досвід, гарантований сильним брендом

MERCURE KYIV CONGRESS

Сучасний 4-зірковий готель Mercure Kyiv Congress розташований у діловій частині міста Києва. Зручна транспортна розв'язка дає гостям змогу дістатися як до історичного центру міста, так і до основних бізнес-центрів. Однією з переваг Mercure Kyiv Congress, крім приналежності до мережі з бездоганним сервісом, є його вдале розташування. Готель знаходиться недалеко від центрального залізничного вокзалу, міжнародного аеропорту Київ. Міжнародний аеропорт Бориспіль знаходиться в 39 км від готелю.

Завантажити презентацію

НОМЕРНИЙ ФОНД

Номерний фонд готелю складається із 160 номерів категорій Standard, Privilege, Deluxe, Suite. Сучасні, зручні меблі, затишна обстановка, багате оснащення - відмітні риси номерів Mercure Kyiv Congress.

Передбачений також окремий номер для гостей із обмеженими можливостями та номер із гіпоалергенним оснащенням.

Якість обслуговування гостей гарантується приналежністю до глобальної світової мережі Mercure: СПРАВЖНІЙ ДОСВІД, ГАРАНТОВАНИЙ СИЛЬНИМ БРЕНДОМ.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

СТАНДАРТИ

Стандарти мережі Mercure продиктували й концепцію дизайну Mercure Kyiv Congress: “In harmony with people and places”. Кожен готель у будь-якій країні світу поєднує національну ідентичність, унікальний дизайн і міжнародні стандарти.

Mercure Kyiv Congress, звичайно ж, не виняток. Близькість славетної кіностудії ім. О. Довженка зумовила концепцію дизайну готелю. В основу закладено кадри та елементи зі всесвітньо відомої  документальної стрічки Дзиґи Вертова — «Людина з кінокамерою», знятої режисером-основоположником усього документального кіно на кіностудії ім. О. Довженка в 1929 році.

Дизайн Mercure Kyiv Congress — унікальний та неповторний. Переконайтесь у цьому, відвідавши наш затишний готель.

ФОРМАТ

Одна з головних переваг Mercure Kyiv Congress — найбільший у Києві конгрес-центр загальною площею 5000 м2.

Зали, які можна трансформувати у будь-який формат — для конференції, семінару або корпоративного заходу на різну кількість гостей; наявність потрібних меблів і технічного обладнання, а також робота власної кейтерингової служби роблять Mercure Kyiv Congress ідеальним для проведення будь-яких заходів.

Формат поєднання готельних послуг і послуг організації конгресів, конференцій, ділових зустрічей, корпоративних івентів є найзатребуванішим не лише в Україні, а й в усьому світі.

Чому гості обирають наш готель

Концепція бренду Mercure близька і зрозуміла як завзятим мандрівникам, так і людям, які вирушають у ділову поїздку. Відвідувачі забезпечені усіма умовами для повноцінного відпочинку, розваг і ділових зустрічей. Mercure Kyiv Congress - симбіоз місцевих традицій і новаторства, готель втілює найкращі стандарти сервісу і автентичність відповідної локації.

Статистика

2017 Запуск як Mercure Kyiv Congress
80 Кількість персоналу
2000 Заходів проведено
80000 Кількість гостей