Семінари та зустрічі

Ідеальний варіант для проведення великих заходів

Mercure Kyiv Congress — ідеальне місце для проведення конференцій, семінарів, ділових зустрічей. До комплексу входять конференц-зали готелю і найбільший у Києві конгрес-центр загальною площею 5000 м2, ідеальний для проведення будь-яких бізнес-подій — Mercure Kyiv Congress Centre.

Послуги Mercure Congress Centre затребувані багатьма українськими та зарубіжними компаніями.

Заходи з кількістю учасників до 100 чоловік традиційно проводяться в конференц-залах готелю Mercure Kyiv Congress.

На третьому поверсі нашого готелю до ваших послуг два конференц-зали (площею 75 і 45 м² максимальною місткістю 50 і 40 осіб відповідно), а також кімната переговорів, в якій можна розмістити 10 осіб. Ідеальним місцем для кава-брейку стане наша простора відкрита тераса.

Залежно від Ваших побажань можливі різні варіанти посадки гостей: «театр», «навчальна кімната», «засідання», «банкет». Усі зали оснащені сучасним обладнанням, системою кондиціонування і безкоштовним Wі-Fі.

Ідеальним місцем для кава-брейку стануть ресторан Brasserie та простора відкрита тераса, розташовані на тому самому поверсі готелю.

Зали


Зал Скорсезе 75 м2

Має найбільшу площу в готелі, здатний вмістити до 60 осіб. Цей зал створений для проведення бізнес-семінарів та зустрічей на вищому рівні, оскільки оснащений усім необхідним конференц-обладнанням, безкоштовним Wi-Fi, а також має функцію «затемнення», що зробить перегляд матеріалів на проекційному екрані максимально комфортним.

Зонально приміщення поділене на дві частини, завдяки чому існує можливість проведення кава-брейків у цьому ж залі.

Варіанти розсадок

Зал Кемерон 45 м2

Місткість до 40 осіб у залежності від варіанту розсадки. Його головною особливістю є функціональна варіативність, адже завдяки розсувний стіні він легко трансформується як в кімнату для проведення конференцій або семінарів, так і в невеликий банкетний зал, призначений для святкування Вашої урочистої події.

Варіанти розсадок

Кімната переговорів 16 м2

Зручно використовувати як для ділових переговорів, так і для приватної вечері в невеликому колі друзів або партнерів, адже вона здатна вмістити до 8 осіб. Як і обидва конференц-зали, кімната оснащена всім необхідним обладнанням та безкоштовним Wi-Fi.

Варіанти розсадок

Бібліотека VIP Room 30 м2

VIP-зал розташований на першому поверсі готелю Mercure Kyiv Congress у ресторані Cosmopolite. Цей зал є ідеальним місцем для святкування урочистих подій у невеликому колі, а вдень його можна використовувати як кімнату для проведення перемовин або семінарів для 15 осіб.

Варіанти розсадок

Контакти відділу продажів

HB0I0-SL@accor.com

Tel: +38 (044) 205 35 34

Будь ласка, заповніть форму –
наш менеджер зв'яжеться з вами!

1000 символів ліворуч

Статистика

6 років комплексу
80 чоловік персоналу
2000 заходів проведено
80000 гостей проживало в готелі