Новини і події

У цьому розділі зібрана інформація про всі актуальні пропозиції, фото- і відеозвіти з проведених заходів.

30 Aug 2019

Сортування сміття у готелях - обов'язкове з 1 жовтня

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе повідомив, що з 1 жовтня цього року в Україні почнуть діяти нові щодо систем роздільного сортування сміття. Що для цього робить команда Mercure Kyiv Congress та які ініціативи були впроваджені в готелі? Представники менеджменту Mercure прокоментували ситуацію для головного порталу міста Kiev24.

Редакція Kiev24 поцікавилася у менеджменту одного із столичних готелів про можливі ініціативи, які вже  були реалізовані у цьому напрямку і подальших планах по впровадженню стандартів сортування сміття.

Інна Нерознак, Генеральний Менеджер готелю Mercure Kyiv Congress: "Наш готель з 2017 року входить до глобальної групи AccorHotels, діючи згідно з усіма стандартами мережі. Одна з глобальних програм, прийнятих в усіх регіонах присутності мережі, - Planet21. Програма спрямована у тому числі і на впровадження стандартів екологічного ведення бізнесу.

Команда готелю активно залучена у впровадження програми, і насамперед - менеджери проекту "Planet 21", які є носіями усіх інновацій.

Дуже радує, що співробітники готелю самостійно прийшли до того, що такі важливі моменти як захист довкілля, сортування відходів ­- є важливими і необхідними чинниками в роботі."

Повністю статтю читайте тут.

Олена Кузьменко, керівник департаменту продажів Mercure Kyiv Congress: "Через те, що готелі є закладами з великим обсягом відходів, сортування є неабияк актуальним. Впровадження будь-якої нової системи безумовно займає певний час, тому сам процес переходу легше організувати поступово. Робота проводиться в двох напрямках:

  • Вплив на свідомість та обізнаність (коротше кажучи — менталітет) шляхом інформування та донесення важливої інформації до гостей та співробітників.
  • Встановлення контейнерів відповідно типам відходів: «папiр», «пластик», «скло» та «залізні предмети».

Детальніше читайте на порталі Kiev24.

Mercure Kyiv Congress
Київ, вул. В. Гетьмана, 6

(044) 205 35 20