Конференц-зали

Mercure Congress Centre

Комплекс Mercure в області організації конференцій включає в себе конференц-зали готелю і окремий, найбільший в столиці Mercure Congress Centre, загальна площа залів якого становить 5000 м2. Зали розмістилися на 4-5 поверхах сучасного центру Cosmopolite Multimall (блок С). Обладнані за останнім словом, вони призначені для проведення найрізноманітніших заходів.

Конференц-зали готелю Mercure Kyiv Congress

Конференц-зали готелю площею 16-75 м2 призначені для проведення зустрічей, зборів, семінарів та тренінгів для 10 - 50 учасників.

Зал Скорсезе, 75 м2

Scorsese02 Має найбільшу площу в готелі, він має можливість розмістити до 60 осіб. Цей зал призначений для проведення бізнес-семінарів та зустрічей на вищому рівні, оскільки оснащений усім необхідним конференц-обладнанням, безкоштовним Wi-Fi, а також має функцію затемнення - вона зробить перегляд матеріалів на проекційному екрані максимально комфортним.

Зонально приміщення розділене на дві частини, завдяки чому існує можливість проведення кавових пауз у цьому ж залі.

 


Кімната переговорів, 16 м2

 DSF5488

Зручна як для ділових переговорів, так і для приватної вечері в невеликому колі друзів або партнерів, адже вона здатна вмістити до 8 осіб. Як і обидві конференц-зали, кімната оснащена всім необхідним обладнанням та безкоштовним Wi-Fi.

 


Бібліотека (VIP-room), 30 м2

VIP r01

VIP-зал знаходиться на першому поверсі готелю Mercure Kyiv Congress. Ідеальне місце для святкування урочистих подій у невеликому колі. Вдень її можна використовувати як кімнату для проведення переговорів або семінарів для 15 осіб.

 

Будь ласка, заповніть форму –
наш менеджер зв'яжеться з вами!

1000 символів ліворуч